Välkommen! Vi har över 850 olika reservdelar direkt i eget lager - Lagervarorna skickas samma eller nästa arbetsdag från beställningen och leveranstid är ca 2-5 vardagar.

De ekologiska Nystad Sauna Company bastudofterna har anlänt till vårt lager!

Bastudofter från Nystad Sauna Company omgående från vårt lager med snabb leverans! Genom att använda Nystad Sauna Companys bastudofter vet du vad du andas in, nämligen Bastudofter görs genom att torka ekologiska finska växter. Visste du att Nystad Sauna Companys bastudofter inte utgör någon fara, även om ett barn eller husdjur av misstag dricker ur från en maträtt där bastudoften finns. Produkterna är kemikaliefria, plastfria, veganska, biologiskt nedbrytbara och lämnar inget avfall i världen. Nystads bastuprodukter är ekologiska och handgjorda i Finland. Förutom den underbara doften förstärker våra produkter även bastuns välbefinnande. Naturliga eteriska oljor och vitaminer från löv och örter absorberas i din kropp genom huden och luftvägarna.

Presentkort som använts för ditt inköp.